Офіційний Веб-Сайт

Великолучківська сільська рада

Новини, інформація, події!

Переглядайте всі новини та події на нашому сайті!

Доступ до головної інформації

Швидке оновлення та публікування інформації!

Відбулося четверте позачергове засідання сесії восьмого скликання

    Сьогодні,  18 січня 2021 року в приміщенні адмінбудинку Великолучківської сільської ради відбулося позачергове засідання четвертої сесії восьмого скликання. У зв'язку зі змінами наказів Міністерства фінансів україни від 30.12.2020 року № 834 та №827 на порядку денному виносилося питання "Про внесення змін у додаток 3 до рішення третьої сесії восьмого скликання від 24.12.2020 року №71 «Про сільський бюджет на 2021 рік». По даному питанню виступив Смужаниця В.В. - в.о. начальника фінансового відділу Великолучківської сільської ради та пояснив депутатам, що  інклюзивна дошкільна та шкільна освіта має бути об'єднана під одним КПК - 1200, тому виникає необхідність внести зміни у рішення "Про сільський бюджет на 2021 рік". Далі депутатами були затверджені:

  1. Положення про відділи Великолучківської сільської ради: освіти, молоді та спорту, культури, туризму; з питань оборонної, мобілізаційної, призовної роботи та цивільного захисту населення; архітектури, житлово-комунального господарства, інвестицій, соціально-економічного розвитку, зовнішніх зв’язків та земельних відносин; з питань соціального захисту населення; загальної, організаційної роботи, кадрового та правового забезпечення; бухгалтерського обліку та звітності; сектору з питань державної реєстрації.
  2. Структура та штатна чисельність дошкільних навчальних закладів та закладів культури Великолучківської сільської ради.

     По винесеним питанням прийнято відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися протягом 10 робочих днів з дня проведення сесії в розділі «Доступ до публічної інформації» → «Прийняті рішення».

   

 

   

 

   

 

 

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Про нас

ВЕЛИКОЛУЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Офіційний Веб-сайт.

Контакти

89625, Закарпатська область,
Мукачівський район,
село Великі Лучки, вул. Гагаріна, 37,
тел./факс: (03131) 6-12-60; 9-30-55/
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…