Розпорядження про скликання 31 сесії 22 квітня 2019 року

                                                                                                              

                                                                                                          У К Р А Ї Н А

ВЕЛИКОЛУЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

  МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

 ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 «09» квітня 2019 року                                           с.Великі Лучки                                                               № 17/ОД

Про скликання 31 сесії VІІ скликання

Великолучківської  сільської ради

 

Відповідно до  п. 4 статей 42  та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  скликати 31 сесію Великолучківської  сільської ради VII cкликання   22 квітня 2019 року о 16.00  к.ч. з наступним порядком денним:

 

 1. Про затвердження звіту про оцінку земельної ділянки по вул. Лісна, 2 «А» в селі Великі Лучки.
 2. Про затвердження звіту про оцінку земельної ділянки по вул. Шевченка, 115/1 в селі Великі Лучки.
 3. Про преміювання сільського голови та апарату Великолучківської сільської ради за підсумки І кварталу.
 4. Про затвердження розпорядження сільського голови №16/ОД від 09.04.2019 року.
 5. Про розгляд звернень громадян щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в урочищі «Гречканя».
 6. Про внесення змін в регламент роботи Великолучківської сільської ради щодо покладання обов’язків на земельну комісію.
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка належить на підставі сертифікату на право на земельну ділянку (пай) громадянам:
 • Фенчак Д.П., мешканцю вул. Духновича, 16;
 • Фенчак В.Д., мешканцю вул. Духновича, 16.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства:
 • Тимко І.Ю., мешканцю вул. Миру, 82;
 • Хома О.І., мешканці вул. Латорична, 2.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Балко Ю.Ю., мешканцю вул. І.Франка, 14.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка):
 • Товтин М.П., мешканці вул. Швейна, 34;
 • Давид О.Е., мешканці вул. Піонерів, 40.
 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Валла О.І., мешканці вул. Головна, 132.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Великолучківської сільської ради для ведення фермерського господарства по вул. Гагаріна, 46 «А» гр. Рубіш М.М., мешканцю вул. Підлісна, 18 «А».
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Черепаня С.П., мешканцю села Нове Давидково, вул. Конституції, 1 (7 заяв).
 4. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, намічену для викупу по вул. Мукачівська, 12 гр. Федак В.А.
 5. Про розгляд листа Великолучківського споживчого товариства від 09.04.2019 р. №10 «щодо відчуження земельної ділянки по вул. Лісна, 76», площею 0,090 га.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, необхідної для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Паульо М.Г., мешканці по вул. Різна, 2.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Фенчак П.В., мешканцю вул. Підлісна, 58.
 8. Про затвердження протоколу земельної комісії.
 9. Про розірвання договорів оренди земельної ділянки.

       Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря виконкому Великолучківської сільської ради Строїн Олену Юріївну.

 

 

                                                       Сільський голова                                       Я.І. Чоп

 

Про нас

ВЕЛИКОЛУЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Офіційний Веб-сайт.

Контакти

89625, Закарпатська область,
Мукачівський район,
село Великі Лучки, вул. Гагаріна, 37,
тел./факс: (03131) 6-12-60; 9-30-55/
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…