Новини

Відключення електроенергії...

Увага!!!

Завтра, 22 січня 2021 року у селі Великі Лучки по вулицях: Шевченка, Лісна, Підлісна, Августина Волошина буде відсутня електроенергія орієнтовно з 09:00 по 16:00 год. за к.ч.

Коментарів (0) Переглядів: 194

Оголошення!

Виконавчий комітет Великолучківської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

         начальника відділу з питань оборонної, мобілізаційної, призовної роботи та цивільного захисту населення Великолучківської сільської ради  Великолучківської  сільської ради;

начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Великолучківської сільської ради;

головного спеціаліста по культурі, туризму відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Великолучківської сільської ради;

начальника відділу з питань соціального захисту населення Великолучківської сільської ради;

 спеціаліста І  категорії землевпорядника відділу архітектури,  житлово-комунального господарства, інвестицій,  соціально-економічного розвитку,  зовнішніх зв’язків та земельних відносин Великолучківської сільської ради;

спеціаліста І  категорії землевпорядника відділу архітектури,  житлово-комунального господарства, інвестицій,  соціально-економічного розвитку,  зовнішніх зв’язків та земельних відносин Великолучківської сільської ради;

головний спеціаліст по дошкільній освіті відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Великолучківської сільської ради;

головний спеціаліст по середній освіті відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Великолучківської сільської ради;

         Основні вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційний рівнем спеціаліста або магістра відповідного напрямку, стаж роботи за фахом не менше 2 років, вільне володіння українською мовою, навички роботи на комп’ютері.

         Додаткова інформація щодо основних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається керуючим справами виконавчого комітету сільської ради.

         Документи для участі у конкурсі подаються до конкурсної комісії протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення (від 20.01.2021).

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:            

         - заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника з установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

  • заповнену особову картку (форма ГІ-2 ДС) із відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: Закарпатська область, Мукачівський район,  с.Великі Лучки,  вул.Гагаріна 37, 6-12-60, 9-30-55.

Коментарів (0) Переглядів: 7

Відключення електроенергії...

Увага!!!

Завтра, 20 січня 2021 року у селі Великі Лучки частково по вулицях: Шевченка, Вишнева, Гагаріна, Мукачівська, що йде від КТП-385 (біля ЗОШ І-ІІІ ст.) буде відсутня електроенергія орієнтовно з 09:00 по 16:00 год. за к.ч.

Коментарів (0) Переглядів: 154

Відбулося четверте позачергове засідання сесії восьмого скликання

    Сьогодні,  18 січня 2021 року в приміщенні адмінбудинку Великолучківської сільської ради відбулося позачергове засідання четвертої сесії восьмого скликання. У зв'язку зі змінами наказів Міністерства фінансів україни від 30.12.2020 року № 834 та №827 на порядку денному виносилося питання "Про внесення змін у додаток 3 до рішення третьої сесії восьмого скликання від 24.12.2020 року №71 «Про сільський бюджет на 2021 рік». По даному питанню виступив Смужаниця В.В. - в.о. начальника фінансового відділу Великолучківської сільської ради та пояснив депутатам, що  інклюзивна дошкільна та шкільна освіта має бути об'єднана під одним КПК - 1200, тому виникає необхідність внести зміни у рішення "Про сільський бюджет на 2021 рік". Далі депутатами були затверджені:

  1. Положення про відділи Великолучківської сільської ради: освіти, молоді та спорту, культури, туризму; з питань оборонної, мобілізаційної, призовної роботи та цивільного захисту населення; архітектури, житлово-комунального господарства, інвестицій, соціально-економічного розвитку, зовнішніх зв’язків та земельних відносин; з питань соціального захисту населення; загальної, організаційної роботи, кадрового та правового забезпечення; бухгалтерського обліку та звітності; сектору з питань державної реєстрації.
  2. Структура та штатна чисельність дошкільних навчальних закладів та закладів культури Великолучківської сільської ради.

     По винесеним питанням прийнято відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися протягом 10 робочих днів з дня проведення сесії в розділі «Доступ до публічної інформації» → «Прийняті рішення».

   

 

   

 

   

 

 

Коментарів (0) Переглядів: 515

Відключення електроенергії...

Увага!!!

Завтра, 12 січня 2021 року у селі Великі Лучки по вулицях: Духновича, Нової Конституції та Гагаріна (від буд. №1 до буд. №18) буде відключена електроенергія працівниками Мукачівського РЕМ орієнтовно з 09:00 по 16:00 год. за к.ч.

Коментарів (0) Переглядів: 268

Відключення електроенергії 16.01.2021 р.

Увага!!!

Завтра, 16 січня 2021 року у селі Великі Лучки по вулиці Шевченка буде відключена електроенергія працівниками Мукачівського РЕМ орієнтовно з 09:00 по 16:00 год. за к.ч.

Коментарів (0) Переглядів: 114

Про нас

ВЕЛИКОЛУЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Офіційний Веб-сайт.

Контакти

89625, Закарпатська область,
Мукачівський район,
село Великі Лучки, вул. Гагаріна, 37,
тел./факс: (03131) 6-12-60; 9-30-55/
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…