Пн - Чт: 8:00 - 17:00
Пт: 8:00 - 16:00
(03131) 61260; 93055
телефон/факс
вул. Гагаріна, 37
с. Великі Лучки, 89625

Шановні випускники, школярі, вчителі та батьки, щиро вітаємо вас зі святом останнього дзвоника!

У нашій  Великолучківській територіальній громаді цього року вперше пролунав «Останній дзвінок» для 2771 школяра із 12 загальноосвітніх шкіл.

Цей урочистий день є водночас і радісний і хвилюючий особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок дійсно лунає востаннє. В новий етап вже дорослого життя в цей день впевнено покрокувало 242 наших випускників одинадцятого класу. 

Шановні випускники, для вас прийшов час робити усвідомлений вибір у своєму житті і багато в чому покладатися на власні сили, безтурботне дитинство залишається у минулому, попереду великі зміни, результат яких залежить від вас. Бажаємо вам, щоб ваші мрії здійснилися. Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних та вчителів пишатися вами. Нехай ваші спогади про шкільні роки  завжди будуть теплими і повними любові.

В цей день 246 девятокласників нашої громади, вперше отримають документ про освіту. Хоча це свято для одних символізує закінчення школи, а для інших – всього лише початок чергових канікул перед новим навчальним роком, тому, бажаємо вам, знайти  себе, знайти своє призначення і визначитися з тим місцем, яке хочете зайняти в цьому світі.

Для наймолодших 276 випускників початкової школи нашої громади, цей день є не менш хвилюючим, адже в цей день ви прощаєтеся з першою вчителькою та попереду у вас нові вчителі та нові знання, попереду у вас нові випробування і багато, багато нового і цікавого. Удачі і успіхів вам, нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху!

Кожен новий етап у житті дитини - хвилюючий момент для кожного з батьків, адже тільки ви підтримуєте і будете підтримувати наших учнів в усіх їх починаннях і прагненнях. Хочеться вам, шановні батьки, сказати спасибі за вашу підтримку, розуміння, адже в умовах дистанційного навчання лише з вашою допомогою нашим вчителям вдалося пройти цей складний шлях.

Щиро дякуємо  працівникам наших шкіл за розуміння, самовіддану і натхненну роботу навіть в таких незвичних умовах, як дистанційне навчання, за любов до своїх вихованців.

Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, щоб з новими силами і позитивними емоціями взятися за підручники у вересні.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру і злагоди, сімейного добробуту,  здійснення мрій і нових перемог!

Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму

Великолучківської сільської ради

© Copyright 2021 Великолучківська СТГ. Всі права застережено.

Search

X

Right Click

No right click

!Сайт знаходиться у процесі наповнення. Відвідуйте нас частіше!