Інструменти доступності

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
Пт: 8:00 - 16:00
+38 068 457 92 90

телефон

вул. Центральна, 37
с. Великі Лучки, 89625

​​Запустили комплексну послугу в Дії для внутрішньо переміщених осіб
Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в Дії за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей. Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку. Щоб скористатися послугою, оновіть застосунок.
Як отримати послугу для ВПО в застосунку Дія?
1. Зайдіть у Дію та натисніть 👉🏻
Послуги👉🏻 Отримати статус ВПО.

2. Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть 👉🏻 Продовжити. Геолокоція потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.
3. Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї — свідоцтво про народження підтягнеться в Дію або ж ви можете додати його вручну Якщо ж дітей у вас немає, натисніть 👉🏻 Зареєструватися без дітей.
4. Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу. Раптом у вас ще немає картки єПідтримка, оформте її в одному з банків-партнерів
5. Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту. От і все! Довідка ВПО зʼявиться в Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти буде виплачено на картку єПідтримка.

Зверніть увагу !
Послуга наразі доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО. Команда Дії працює в турборежимі, щоб усі внутрішні переселенці могли отримати довідку та грошову допомогу онлайн.


Для зручності всю потрібну інформацію щодо соціальної допомоги постраждалим від війни ми зібрали на сайті. Стежте за Дією в соцмережах, щоб першими дізнаватися про оновлення. Будуємо цифрову державу для українців!


Послугу реалізовано Мінцифрою спільно з Міністерством соціальної політики України.

© Copyright 2023 Великолучківська СТГ. Всі права застережено.

Search