Пн - Чт: 8:00 - 17:00
Пт: 8:00 - 16:00
+38 068 457 92 90

телефон

вул. Центральна, 37
с. Великі Лучки, 89625

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні односельчани !!!

З метою  ефективної організації та ведення погосподарського обліку, підвищення рівня, якості надання адміністративних послуг Великолучківська сільська рада звертається до всіх мешканців населених пунктів надати сільській раді (с. Великі Лучки) та старостинським округам (с. Зняцьово, с. Ракошино, с. Кальник) документи, які засвідчують об’єкт погосподарського обліку.

Це мають бути: паспортні дані, свідоцтва про народження, правовстановлюючі документи на земельні ділянки, свідоцтва про право власності на нерухоме майно (житлові будинки), свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів на сільськогосподарську техніку,  відомості про  худобу (корови, вівці, кози, свині, птиця, бджоли), тощо.  

Звертаємо Вашу увагу, що у разі невнесення відповідних відомостей в електронний реєстр до 2023 року, видання довідки з погосподарського обліку - буде неможливим.

Разом з цим, повідомляємо Вам, що ведення погосподарського обліку здійснюється відповідно до норм чинного законодавства та захисту персональних даних, у Вашій присутності та впродовж 10-15 хв.

З повагою, Великолучківська сільська рада.

© Copyright 2022 Великолучківська СТГ. Всі права застережено.

Search

!Сайт знаходиться у процесі наповнення. Відвідуйте нас частіше!