Інструменти доступності

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
Пт: 8:00 - 16:00
+38 068 457 92 90

телефон

вул. Центральна, 37
с. Великі Лучки, 89625

Кальницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Великолучківської сільської ради

 Мукачівського району Закарпатської  області

Адреса

89633, с.Кальник, вул. Миру, 2А.

Тел. +38(099)-67-46-109

e-mail: sch_kalnyk@meta.ua

web-сайт: https://kalnyk.at.ua/

Директор закладу

Гасинець Василь Михайлович                         тел. +38(099)-67-46-109

Заступники директора

Конкус Оксана Іванівна                                     тел. +38(050)-25-68-333

Федак Оксана Семенівна                                  тел. +38(095)-55-09-069

Режим роботи закладу                                   з 8.00 - 17.30 год

Навчання здійснюється в одну зміну  

Кількість класів – 11  

Кількість ГПД – 1

Кількість учнів - 128

 

Мова навчання                                              Українська

Про школу

Історія школи села Кальник починається з 50 років ХХ століття, школа розташовувалась в чотирьох приміщеннях, які були збудовані при Чеському режимі.

Будівництво теперішньої школи, яка прекрасною двоповерховою будівлею височить в центрі села, розпочалося в 1963 році з проектної документації.

Будівництво школи здійснював колгосп, працівниками якого були тодішні жителі нашого села та молоді люди із сусідніх сіл, які з часом теж стали жителями нашого села та живуть тут дотепер.

Школу побудовано на місці ділянок жителів нашого села. Будівництво тривало до 1970 року. У лютому 1970 року колгосп передав шкільне приміщення державі і діти переступили поріг нової школи, яка розрахована на 256 учнів.

Учнів зустріли світлі класи, просторі коридори, привітні вчителі. Навчання в школі здійснюється за кабінетною системою. Учнів на той час було 237. Поступово силами вчителів та учнів старшокласників оздоблювали шкільні приміщення, висаджували дерева, квіти. За рахунок держави школа поповнювалась новими меблями, обладнанням, які ми бережемо та використовуємо до нині.

З 1975 по1989 навчальні роки у школі введено поглиблене вивчення математики у старшій школі.

 З вересня 1996 року педагогічним колективом школи відкрито музей з народознавства.

Першим директором новозбудованої школи був Палаг Ю.П., далі                                 Петьовка І.Ю. – директор (1982 – 1987), Дудаш С. Д. – директор школи (1987 – 1998), Пелгович Б.В. – директор школи (1999 – 2001). Гасинець В.М, – директор школи з 2001 року.

В 2007 році проведено газове опалення. З 2009 року в школі                                          здійснюється підвезення учнів до школи. Станом на 01 вересня  2020 року в школі навчається 128 учнів та працює 22 учителів.

Профілі навчання

Профільний предмет українська мова в 10, 11 класах. Крім основного циклу предметів державного компоненту учні вивчають такі курси за вибором: - Основи християнської етики в початкових класах - географія рідного краю - знайомство з екологією. Екологічна абетка.

 Кадрове забезпечення

Професіоналізм педагогічних кадрів в сучасних умовах характеризується вибухом нових ідей, концепцій, підходів. Учитель – це той, хто думає про зміни і інновації як про своє життя. Більшість вчителів школи є носіями освітніх і суспільних змін, беруть участь у розробленні й апробації нових ідей вдосконалення освіти.

Навчально-виховний процес забезпечують 22 педагогічних працівників, з них мають: 

- звання «вчитель – методист» – 2 педагоги;

- звання «старший вчитель» – 3 педагоги;

- вищу кваліфікаційну категорію – 8 педагогів.

Психологічний супровід навчально – виховного процесу здійснює практичний психолог школи – Мартинчук Тетяна Леонідівна.

Організовано наставництво та сплановано роботу з молодими вчителями. З метою впровадження передового педагогічного досвіду в школі організовуються тижні педагогічної майстерності «Учитель – майстер на уроці», оформлено книгу «Ваша думка і досвід, колего…».

Для підвищення ефективності навчально-виховного процесу в школі організована і чітко спланована робота з педагогічними кадрами. Впродовж багатьох років в школі ведуться картки обліку навчально-виховної та методичної роботи вчителів.

Засідання педради школи проводяться як у традиційній так і у нетрадиційних формах: «педагогічні вечорниці», «круглий стіл», тренінг, «банк ідей».

Вдосконалення професійної та фахової майстерності педагогів здійснюється і через проведення нарад при директорові, на яких розглядається спектр питань навчально-виховного процесу та діяльності трудового колективу, організації семінарів, диспутів, круглих столів, конференцій, педагогічних читань, консиліумів. 

Наші традиції

Організація навчального процесу із використанням інноваційних технологій дає змогу обдарованим дітям реалізувати свої індивідуальні творчі здібності.

У жовтні 2015 року на базі навчального закладу проведено зустріч із делегацією  Мартіна Гиски краю  Височина (Чехія).

У листопаді 2015 році на базі навчального закладу проведено районний семінар-практикум заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи на тему: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховній та методичній роботі школи»

 У березні 2016 році на базі навчального закладу проведено районний семінар-практикум педагогів-організаторів – Родинне свято «Молодість із мудрістю зустрічаються».

У травні 2016 року на базі навчального закладу проведено зустріч із українським фольклористом, кандидатом філологічних наук Ю. Туряниця.

У жовтні 2017 року на базі навчального закладу проведено зустріч із головнокомандувачем Збройних Сил України – генералом армії України Свида Іваном Юрійовичем.

У березні 2018 року на базі навчального закладу проведено районний семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва на тему «Музично-творча діяльність на уроках музичного мистецтва та у позаурочний час» разом з гуртом ROCK-H / РОКАШ.

У лютому 2019 року на базі навчального закладу проведено зустріч з учасниками бойових дій на території Афганістану до 30 річниці виведення військ.

У жовтні 2019 року на базі навчального закладу проведено зустріч із автором книги «Кальник спомини про рідне село» М.Федака.

© Copyright 2024 Великолучківська СТГ. Всі права застережено.

Search