Інструменти доступності

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
Пт: 8:00 - 16:00
+38 068 457 92 90

телефон

вул. Центральна, 37
с. Великі Лучки, 89625

ВЕЛИКОЛУЧКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Великолучківської сільської ради

Мукачівського району  Закарпатської області

Адреса

89625,  вул. Головна, 72, с. Великі Лучки

Мукачівського району Закарпатської області

e-mail: sch_ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор закладу

 Чучвар Валерія Федорівна 

тел. 0503729116

Заступники директора

 Козар Світлана Юріївна                               

тел. 0663673852

Режим роботи закладу                  

з 8.00 - 17.00 год

Навчання здійснюється в одну зміну.  

Кількість класів – 9  

Кількість ГПД – 2

Кількість учнів - 144

 

Мова навчання                                      Українська

Про школу

В 1926 році у Великих Лучках було відкрито горожанську школу, а в Нових Лучках - дочірні класи, розміщені у будинках  жителів села. Один клас був розташований у будинку Івана Хоми, другий – у  Михайла Ладанія, третій – у  Юрія Федака, ще два – у  будинку єврея Арона. Навчання проводилось русинською мовою.

 Перші вчителі: Г. Й. Маєрчик., П. П. Симодейко, В. В. Лавкай – крім викладання в школі, проводили просвітню роботу серед населення: організовували вечори відпочинку, вечірні читання.

З 1939 року, з приходом до влади австро-угорських загарбників, навчання у школі проводилось угорською мовою. Колонізатори ставили перед собою мету денаціоналізувати українське населення. У Лучки відправили угорських вчителів. Влада намагалася закрити українську школу, але жителі села делегували Поповича Петра до Будапешта у Міністерство освіти  зі  зверненням про навчання  українською мовою. Прохання задовільнили. У Нових Лучках заняття знову проводилися в орендованих кімнатах будинків жителів села.

 Після визволення Закарпаття від окупантів 1944 року новою владою у село був направлений загін молодих вчителів: Є. І. Габовда, Г. М. Федак, М. І. Рубіш,        М. В. Рубіш, Ф. Ф. Рубіш, О. В. Ціцей, О. Ю. Готько, М. М. Шейфер.

1959 рік був особливо пам'ятним для жителів Нових Лучок: побудовано та відкрито школу. А у 1979 році добудовано другий корпус школи. Першим директором школи був Магданос. Згодом керівниками були – М. М. Антал,           М. М. Шейфер,  В. І. Коштура,  Ю. Ю. Севч,  М. І. Балог, В. В. Балог,                      Є. Ю. Волошин, зараз – В. Ф. Чучвар.

Кадрове забезпечення

Про пріоритетні напрямки діяльності педагогічного колективу говорить його кредо: «Навчати всіх дітей, незалежно від їхнього рівня, інтелектуального розвитку, щоб їм було цікаво; шукати стежку до кожного школяра, дати йому відчути себе творцем. Вчитель розуміє, що учень - це таємниця, розгадці якої варто присвятити ціле життя».

Втілює його в життя колектив творчих, талановитих, досвідчених педагогів, майстрів своєї справи, фахівців високого рівня.

Серед них:

- лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» в номінації «Історія»  Хома М. В;

- лауреати районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» в номінації «Початкова освіта»  Габовда С. Д та Негря Н. С.;

- звання «старший вчитель» мають 8 педагогів;

- вищу кваліфікаційну категорію – 6.

Відповідно до профілю школи вивчення однієї іноземної мови (англійської мови ) здійснюють 2 педагоги.

Психологічний супровід навчально – виховного процесу здійснює практичний психолог школи – Балог Наталія Іванівна.

Особливості матеріально-технічного забезпечення

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 10 класних кімнат, актова зала, їдальня, бібліотека, спортивний майданчик. Для всебічного розвитку школярів обладнано 2 кабінети інформатики, в яких розміщено  мультимедійний комплекс, навчальні комп’ютерні комплекси (7+1) та (7+1). Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet. У школі працюють 7 точок доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та педагога – організатора, кабінет директора, кабінет заступника директора.

Кожна класна кімната укомплектована партами, стільцями для кожного учня, шафами, класними дошками. 3 класні кімнати НУШ обладнані згідно вимог МОН України.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади села Великі Лучки.

Наші досягнення

Школа - простір життя дитини; тут вона  не лише готується до життя, а повноцінно живе, і тому вся діяльність навчального закладу вибудовується так,  щоб сприяти становленню  особистості учня.

У школі сформований  та щорічно оновлюється банк даних «Обдаровані діти» та створені необхідні умови для розкриття потенціальних можливостей дітей.   Педагоги нашої школи постійно працюють над вдосконаленням методів та форм роботи з обдарованими учнями. Результатом плідної роботи є досягнення учнів.

Щороку учнітшколи беруть участь у різних конкурсах, олімпіадах та у роботі Малої академії:

2018 – 2019 н. р.:

Павелко Христина, учениця 9 класу – ІІ  місце у районному етапі Всеукраїн -ських предметних олімпіад з укр. мови та літератури, ІІ місце у рай. етапі Між- народного конкурсу знавців української мови ім. П.  Яцика (вчитель Хома М. В.).

2019 – 2020 н. р.:

  • Козар Анастасія, учениця 5 класу – ІІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, лауреат районного етапу огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Самоцвіти дитячих талантів», номінація «Художнє читання» (вчитель Козар С.Ю.);
  • Медвідь Альберт, учень 6 класу – ІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (вчитель Хома М.В.);
  • Сивч Юлія, учениця 9 класу - ІІ місце у районному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови та літератури (вчитель Хома М.В.);
  • Вокальний ансамбль «Джерельце» - І місце у районному етапі конкурсу дитячої творчості «Самоцвіти дитячих талантів» (вчитель Томинець С. І.).

 

Наші традиції

З 2005 року в школі діє внутрішкільна дитяча організація «СХІД» (спілка хлопчиків і дівчаток ). Вона має свої закони, свій статут, гімн. До учнівської ради обираються учні 5-9 класів. Спілка організовує дозвілля, вирішує внутрішкільні проблеми, проводить акції. Дуже популярними є  акції «Як живеш, дитино», «Жодного пропуску без поважних причин». Улюбленою традицією учнів школи є організація акції милосердя «Допоможемо людям похилого віку».  Органи учнівського самоврядування традиційно щорічно у жовтні організовують збір коштів та продуктів для самотніх людей, які проживають у Ракошинському будинку для людей похилого віку.

Кожен тиждень розпочинається робочою лінійкою. Щопонеділка класи звітують про чергування,  голови комісій організації СХІД оголошують план роботи на тиждень. Змістовно і цікаво проводяться предметні тижні –  початкових класів , природничих  та гуманітарних дисциплін, дитячої та юнацької книги, правових знань. Щороку відзначається  День рідної  мови  та  День української писемності та культури. Доброю традицією стало проведення місячника «Закон і ми», протягом якого організовуються години спілкування.

Комплексна система позакласної та позашкільної роботи направлена на реалізацію творчих, духовних, інтелектуальних потреб дитини. Учні школи є активними учасниками та переможцями районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів, змагань:

  • «Воскрени, писанко!»,
  • «Новорічна композиція»,
  • « Податки очима дітей »,
  • «Лист солдату»,
  • «Лист до матері»,
  • «Мої права»,
  • «Об’єднаймося ж , брати мої!»,
  • Всеукраїнської українознавої гри «Соняшник»,
  • математичного конкурс «Кенгуру».

Традиційним у школі є проведення шкільних свят: «День знань», «Осінь золотава завітала», «Козацькі забави», «Миколай спішить до нас у гості», «Новорічний карнавал», «Вертепне дійство», «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», «Всі ми різні, але всі ми рівні», «Чорнобиль немає минулого часу», «Тих днів у пам`яті не стерти і сьогодні»,  «Прощай, букварику», «Останній дзвінок», «Випускний бал».

   

055 (1)
055
1 (1)
100 1372
100 1823
DSCN1396
изображение Viber 2021 03 24 18 21 11
изображение Viber 2021 03 25 09 35 30

  

© Copyright 2024 Великолучківська СТГ. Всі права застережено.

Search